=
 

Rozwiązania dedykowane

Rozszerz obecną ofertę o usługę tworzenia dedykowanych systemów informatycznych wykorzystujących funkcje komunikacji audio-wizualnej.

Poproś o wycenę

Dedykowana Platforma to najnowsza propozycja firmy TransmisjeOnline.pl, która rozszerza obecną ofertę o usługę tworzenia dedykowanych systemów informatycznych wykorzystujących funkcje komunikacji audio-wizualnej.

 

Dzięki wykorzystaniu najpopularniejszych technologii webowych nasze systemy są niezależne od platformy i nie wymagają instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerze użytkownika. Nasze oprogramowanie daje się w łatwy sposób integrować z innymi systemami informatycznymi, a w szczególności wspierającymi pracę grupową poprzez bezpieczne API udostępnione jako Web services.

W przypadku wykorzystania API do połączenia z istniejącymi systemami możliwa jest pełna integracja z każdym z wymienionych wyżej modułów. Czas niezbędny do uruchomienia takiej usługi sprowadzony jest do absolutnego minimum. Po podpisaniu umowy, jeszcze tego samego dnia przekazujemy dokumentację dotyczącą API i konfigurujemy środowisko, na którym można testować system.

Zalety
  • Możliwość łatwego rozszerzenia własnych produktów o usługi komunikacji audiowizualnej
  • Znaczna oszczędność kosztów i czasu tworzenia rozwiązania poprzez wykorzystanie gotowych, konfigurowalnych modułów
  • Skalowalność tworzonych rozwiązań

 
Wypełnij wszystkie pola obowiązkowe

Dziękujemy
Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.

OK
* pola obowiązkowe